Nachtvlindernacht in en bij De Groene Draak

Nachtvlindernacht In NME Centrum de Groene Draak, gelegen in het Ridderkerkse Reijerpark. De aanvang is 22.00 uur tot 1.00 uur.

De hele avond is het mogelijk om een kijkje te nemen bij de nachtvlinders die op het witte doek gaan zitten. Met een speciale opstelling van lampen en doeken worden de nachtvlinders naar het NME-centrum gelokt. Zo krijgt u een inkijkje in grote diversiteit aan soorten die het park rijk is. Kijk niet gek op als u na een avond nachtvlinderen meer dan 75 verschillende soorten gezien heeft.

Dit is een activiteit van de insectenwerkgroep van Natuurvereniging Eiland IJsselmonde.

Voor meer informatie over de insectenwerkgroep klik hier.

Meer lezen over het Reijerpark: https://www.natuurvereniging-ijsselmonde.nl/reijerpark/