Insectenwerkgroep op zoek naar de Hoornaarvlinder

Vertrek 10.00 uur vanaf parkeerplaats nabij het NME-centrum “de Groene Draak” te Ridderkerk en 10.15 uur bij parkeerplaats Klein Profijt te Rhoon (aan de Schenkeldijk)

Iedereen kan mee, maar aanmelden is verplicht

Wat doet de insectenwerkgroep?
Klik hier

Aanmelden en afmelden.
Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is. Daar bovenop moet de vereniging dan betalen voor iemand die niet aanwezig is.

Aanmelden via dit contactformulier:

    (verplicht)

    [recaptcha]