Aanmelden Gidsencursus 2021 kan niet meer, de cursus is volgeboekt.

Op het eiland IJsselmonde liggen prachtige natuurgebieden. We willen zoveel mogelijk bewoners van IJsselmonde hiermee kennis laten maken. Excursies en andere natuur gerelateerde activiteiten helpen hierbij.

Een enthousiaste groep vrijwillige gidsen is actief. Binnen de groep is ruimte voor enkele nieuwe natuurgidsen. Daarom start Natuurvereniging Eiland IJsselmonde, in samenwerking met het Zuid-Hollands Landschap en de Vrienden van de Carnisse grienden een nieuwe cursus vrijwillige gidsen, om nieuw gidstalent aan te boren en meer mensen een natuurbeleving mee te kunnen geven.

In september van 2021 trappen we af met de eerste bijeenkomst.  De korte cursus zal vooral een mooi begin zijn om gidsen wat handvatten mee te geven zodat zij op enthousiaste wijze anderen mee op pad kunnen nemen.

Inmiddels hebben de eerste cursisten zich al aangemeld,
maar er zijn nog plekken beschikbaar. Geïnteresseerd?

Meld je dan aan op: https://www.natuurvereniging-ijsselmonde.nl/cursussen/

Graag naam en uw telefoonnummer vermelden.