winterexcursie in de Carnisse Grienden

uiterwaardlek417-12-2016. Deze excursie staat onder leiding van Jaap Nispeling.   Vertrek 9.30 uur vanaf het NME centrum de Groene draak en 10 uur vanaf parkeerterrein Carnisse griend. Aanmelden via excursies@natuurvereniging-ijsselmonde.nl. Deelname is gratis.

Aanmelden en afmelden.
Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is. Daar bovenop moet de vereniging dan betalen voor iemand die niet aanwezig is.

Meer over de Carnisse grienden, zie https://www.natuurvereniging-ijsselmonde.nl/carnisse-grienden/