Weekend Weerribben van 2 – 4 juni 2023 – VOL

Weerribben

De Natuurvereniging IJsselmonde gaat 2-4 juni (vrijdag t/m zondag) 2023 naar de Weerribben. We overnachten in B&B An ’t Waeter, Wetering West 77, 8363 TN Wetering en daar hebben we 2 persoonskamers met ontbijt. Er kunnen 8 mensen mee. Eventueel kunnen er nog 2 extra mensen mee als ze willen kamperen met een tent of een caravan.
 
Weerribben zijn interessant voor verschillende vogelsoorten en libellen maar ook is het de enige plek in Nederland waar de grote vuurvlinder voorkomt.
 
Op vrijdag gaan we het Woldlakebos bekijken. Op zaterdag huren een elektrische fluisterboot  om de weerribben te bekijken. Zondag bezoeken we dan nog een ander gebied in de buurt en zullen we na de middag weer richting huis rijden. De kosten voor het weekend bedragen €175,- pp. Dat is exclusief vervoer (heen en terug naar de weerribben) en eventuele drankjes. U wordt geacht zelf te zorgen voor de benodigde verzekeringen (annulering, reisverzekering).

Het weekend is volgeboekt. Aanmelden voor de wachtlijst graag bij Christa Groshart