Vleermuisexcursie door Sander Elzerman door Reyerpark

Verzamelen om 21.00 uur in NME Centrum de Groene Draak te Ridderkerk.

Ontdek het nachtleven van het Reijerpark!
We starten om 21 uur met een vleermuizenexcursie o.l.v. Sander Elzerman door het Reijerpark. Verder is het de hele avond mogelijk om een kijkje te nemen bij de nachtvlinders die op het witte doek gaan zitten. Met een speciale opstelling van lampen en doeken worden de nachtvlinders naar het NME-centrum gelokt. Daar staan leden van de Natuurvereniging IJsselmonde klaar om op naam te brengen. Zo krijgt u een inkijkje in grote diversiteit aan soorten die het park rijk is. Kijk niet gek op als u na een avond nachtvlinderen meer dan 75 verschillende soorten gezien heeft.

Online aanmelden via het contactformulier hieronder.

    (verplicht)

    [recaptcha]