Vleermuisexcursie door de Jan Gerritsenpolder

Vleermuisexcursie door de Jan Gerritsenpolder met Sander Elzerman.
Verzamelen 31 augustus om 21.00 uur op het parkeerterrein van het Carnisse Grienden

Aanmelden via het contactformulier hieronder.

    (verplicht)

    [recaptcha]


    Ontdek het nachtleven van de Jan Gerritsenpolder!

    We starten om 21 uur met een vleermuizenexcursie o.l.v. Sander Elzerman door Jan Gerritsenpolder. Verder is het de hele avond mogelijk om een kijkje te nemen bij de nachtvlinders die op het witte doek gaan zitten. Met een speciale opstelling van lampen en doeken worden de nachtvlinders naar het NME-centrum gelokt. Daar staan leden van de Natuurvereniging IJsselmonde klaar om op naam te brengen. Zo krijgt u een inkijkje in grote diversiteit aan soorten nachtvlinders. Kijk niet gek op als u na een avond nachtvlinderen meer dan 75 verschillende soorten gezien heeft.