Verrassingstocht met Jaap Nispeling

Zaterdag 23 februari: Wie gaat er mee op deze verrassingstocht met Jaap Nispeling?
Waar we naar toe gaan is alleen bij Jaap bekend. Laat je verrassen..
Van 10.00 tot 15.00 uur.

Verzamelen op de parkeerplaats bij het NME Centrum De Groene Draak
Kastanjelaan 27 , 2982CM te Ridderkerk

Aanmelden:

(verplicht)

of 06-14584207 

Aanmelden en afmelden.
Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is. Daar bovenop moet de vereniging dan betalen voor iemand die niet aanwezig is.