Uilenballen pluizen voor de jeugd

foto: Naturia

De werkgroep jeugdactiviteiten Ridderkerk gaat in het jaar 2023 diverse activiteiten voor de jeugd organiseren. De eerste activiteit is Uilenballen pluizen op woensdagmiddag 18 januari van 14.30 tot 15.30 uur in het NME-centrum in het Reijerpark in Ridderkerk.

Wil je weleens weten wat een uil zoal eet? Kom dan op 18 januari onder begeleiding uilenballen pluizen. In uilenballen zitten onverteerbare resten van prooidieren zoals muizen. Maar uilen eten niet alleen muizen, maar ook vogeltjes en andere prooidieren, zoals wormen, insecten, hagedissen, slangen en nog veel meer. En daar kun je achter komen wanneer je de uilenballen die uilen uitbraken aandachtig uitpluist. Interessant, niet? Dus aarzel niet en kom op 18 januari gezellig meedoen.

Deze activiteit is bedoeld voor basisschoolleerlingen en er zijn geen kosten verbonden. Wel moet je je van tevoren opgeven via onderstaand contactformulier.