Uileballen pluizen bij de Natuurverenigng

Op woensdag 15 november kunnen de kinderen weer uilenballen komen pluizen  in het NME gebouw aan de Kastanjelaan 27. Dat klinkt misschien raar, maar je zult er versteld van staan wat voor interessante dingen daaruit allemaal tevoorschijn komen. 

In verband met de verbouwing van het knaagdieren opvangcentrum staan er op het moment konijnenhokken in het centrum.                                                                                                                   

De ruimte is dus beperkt en er kunnen maximaal 12 kinderen meedoen. Geef je dus snel op. Let op! Als je allergisch bent voor konijnenharen kun je deze keer beter niet meedoen.

We beginnen om 14.30 en het duurt tot 15.30 uur

Opgeven kan je hieronder:

    (verplicht)

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van auto.