Struintocht voor de jeugd in Klein Profijt

Op vrijdagmiddag 5 januari organiseert Natuurvereniging IJsselmonde een avontuurlijke struintocht voor tieners tot 15 jaar door de grienden van Klein Profijt langs de Oude Maas. Een tocht waarbij je van alles zult ontdekken en we je heel vrij laten: “We moeten je nog net in de modder kunnen zien vallen. Onderweg word je uitgedaagd om zelf oplossingen te bedenken voor situaties die bij het struinen wel voor kunnen komen.

Niks geen schools gedoe dus, geen meesters en juffen. Kom op zeg, we hebben vakantie! Nee, gewoon lekker struinen en daarbij op een leuke manier wat van de natuur opsteken met ervaren avonturiers. Onderga het echte struingevoel!

Durf jij het aan? 

Je kunt gratis mee. Aanmelden: Online reserveren of 06-14584207 . (vermeld je naam en leeftijd en telefoonnummer mobiele telefoon van een van de ouders)

Deelname is beperkt, dus meld je snel aan.

[maxbutton id=”1″ ]