Struintocht Carnisse Grienden

23 oktober 2018. Struintocht Carnisse Grienden voor stoere meiden en jongens vanaf 10 jaar.
Start om 12:30 boven op de Uitzichtheuvel in de Jan Gerritsenpolder bij de Oude Maas en duurt tot uiterlijk 15:30 uur.

Trek warme kleren en schoenen aan die tegen een stootje kunnen. Neem ook een klein rugzakje mee met een flesje water en een reep of koek. Bij regen gaat de tocht natuurlijk gewoon door. Je fiets kun je veilig kwijt op de parkeerplaats van padvindershonk FN12 /b.s.o.‘Wiedewei’ (tegenover de ingang van de hockey). Eventueel kun je je laten afzetten op de parkeerplaats van de Carnisse Grienden. Het eindpunt van de struintocht is de parkeerplaats van FN12/b.s.o.‘Wiedewei’. Daar kun je je ook laten ophalen.

Je kunt gratis mee.

Aanmelden via contactformulier hieronder of mirjam.dn@outlook.com

    (verplicht)

    [recaptcha]

    Aanmelden en afmelden.
    Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is.

    Meer over de Carnisse grienden, zie https://www.natuurvereniging-ijsselmonde.nl/carnisse-grienden/