Slikken van Voorne in Oostvoorne

Voornes Duin

Datum: 7 mei

Tijdstip: 10.00 – 13.00

Waar:  Slikken van Voorne in Oostvoorne

We spreken af om 9.00 bij het NME of om 10.00 op het Parkeerterrein aan het einde van de Strandweg in Oostvoorne.

Vandaag gaan we naar de slikken van Voorne, vroeger het autostrand in Oostvoorne genoemd. We gaan op zoek naar planten die bij verlanding van zee kunnen groeien, dus heel andere planten dan we in onze omgeving gewend zijn. We zullen ons o.a. verdiepen in zeeraket, zee-aster, meldes, zeekralen, schorrenkruiden, russen, ganzenvoeten en andere planten die je in dit soort milieus tegen kunt komen. Een ware ontdekkingstocht voor de plantenliefhebber! Maar als we iets anders zien (zeehonden?, vogels, vlinders enz.) dan zijn we daar niet vies van. Dus indien gewenst: verrekijker mee.

Maximaal 10 deelnemers.

Aanmelden en / of meer weten: vul dan het contactformulier hieronder in.

Bij je aanmelding graag vermelden of je met eigen vervoer rechtstreeks gaat of dat je mee wilt rijden of mensen mee kunt nemen.

    (verplicht)

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van hart.