Nestkastjes timmeren voor de jeugd

De werkgroep jeugdactiviteiten Ridderkerk gaat in het jaar 2023 diverse activiteiten voor de jeugd organiseren, steeds op de 3e woensdag van de maand. De activiteit voor februari is nestkastjes timmeren op woensdagmiddag 15 februari van 14.30 tot 15.30 uur in het NME-centrum in het Reijerpark in Ridderkerk.

Foto: IVN
Foto: IVN

Vind je vogels ook zo interessant en zou je het leuk vinden als ze in je eigen tuin of op je balkon een nestje gaan maken? Daarbij kun je ze helpen door een nestkastje te timmeren. Voor materiaal wordt gezorgd en er zijn mensen die je kunnen helpen bij het timmeren en je allerlei leuke weetjes over vogels en nestkastjes vertellen. Dus aarzel niet en kom op 15 februari gezellig meedoen.

Deze activiteit is bedoeld voor basisschoolleerlingen en er zijn geen kosten verbonden. Wel moet je je van tevoren opgeven via onderstaand contactformulier.

    (verplicht)

    [recaptcha]