Natuurwerkdag in het parkje Bolnes

We gaan onderhoudswerkzaamheden uitvoeren en werken van 9.00 tot 13.00 uur.
Verzamelen bij de ingang naast de Plantenhal aan de Benedenrijweg 463.

Aanmelden bij Christa Groshart 0180-428262 of cpgroshart@gmail.com
Aanmelden nodig ivm koffie, thee en broodjes.

natuurwerkdagWerken in de natuur
Het gaat om lichte zaagwerkzaamheden en het verkleinen van de afkomende takken en dit verplaatsen naar een plek waar een houtril van het materiaal wordt gemaakt. Zo’n houtril vormt een plek voor broedende vogels als roodborst en winterkoning en er komen veel insecten in voor. Ook muizen vinden een plekje in de houtril en soms zelfs een hermelijntje. Veelal worden deze werkzaamheden in verband met bezuinigingen niet meer uitgevoerd en bovendien kunnen we op deze wijze bepalen wat er wel en wat er niet weg gehaald wordt. We zijn op zoek naar mensen die af en toe ook eens mee willen helpen. Heeft u hiervoor belangstelling meld u aan.