Natuurgebied Waterbos in Rockanje

Op maandagmorgen 03 juli gaan we met de plantenwerkgroep naar Natuurgebied Waterbos in Rockanje. Onder leiding van Annelie Scholten kan iedereen mee wandelen in dit prachtige gebied. Vorig jaar stond er rond deze tijd o.a. teerguichelheil, kegelsilene, nachtsilene, de bijenorchis en andere orchideeën, knopig helmkruid en voorjaarshelmkruid.

Verzamelen op de parkeerplaats van het natuurgebied: Duinen 7, 3235 CB  Rockanje. Het gebied ligt naast de Waterboscamping en heeft een grote parkeerplaats waar je gratis kunt parkeren en die 24 uur open is. Je loopt gelijk het waterbos in.

Start: 11.00 uur

Duur: afhankelijk van diegene die ter plekke zijn.

Vraag of reactie voor Annelie:

    (verplicht)

    Bewijs dat je menselijk bent door het selecteren van auto.