Nacht van de Vleermuis 2021

In het laatste weekend van augustus (dat volledig in augustus valt) wordt jaarlijks de Nacht van de Vleermuis georganiseerd. In vele landen in Europa wordt dit weekend aandacht besteed aan vleermuizen.

Internationaal gezien is het in 2021 de 25ste keer dat de Bat Night plaatsvindt, als initiatief van Eurobats. Ook in Nederland zijn er vleermuisactiviteiten voor jong en oud verspreid over het land. 

De Nacht van de Vleermuis 2021 is in het weekend van
vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 augustus 2021!

Op het Eiland IJsselmonde wordt het evenement gefaciliteerd door Natuurvereniging IJsselmonde.

Een vleermuisexcursie is een mooie kans voor jong en oud om meer te weten te komen over vleermuizen en: ze zelfs te horen en te zien!

Onze eigen excursieleider Sander Elzerman zal op een van deze avonden een vleermuisexcursie verzorgen. Meer informatie en een aanmeldformulier worden op deze pagina geplaatst, zodra de details bekend zijn.