Ganzenexcursie Zuid-Hollandse eilanden

ganzenindelta

21-01-2017. Onze jaarlijkse ganzenexcursie duurt een hele dag. Vertrek vanaf NME Centrum “de Groene Draak” om 8.30 uur. Aanmelden bij Sander Elzerman via excursies@natuurvereniging-ijsselmonde.nl.

Verzamelen op de parkeerplaats nabij het NME Centrum “de Groene Draak”
Kastanjelaan 27, 2982CM te Ridderkerk

Aanmelden en afmelden.
Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is. Daar bovenop moet de vereniging dan betalen voor iemand die niet aanwezig is.