Ganzenexcursie o.l.v. de vogelwerkgroep

Foto Rotganzen, Jaap Nispeling

Tegenwoordig zijn er het hele jaar ganzen in onze Delta te zien maar in de winter stijgt het aantal tot meer dan twee miljoen. Ganzen zijn er in vele soorten. Hoe onderscheid je die? Ga daarom vandaag op stap onder leiding van  deskundige vogelaars. Die weten de plekken waar ze te zien zijn en kunnen je veel meer over deze vogels vertellen. De excursie duurt de hele dag. Vertrek 8.30 uur bij de parkeerplaats nabij het NME Centrum De Groene Draak in het Reijerpark.

Aanmelden: 

    (verplicht)

    [recaptcha]

    Aanmelden en afmelden.
    Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is.