Excursie op het Eiland van Brienenoord

Eiland van Brienoord tijdens de werkzaamheden

Excursie op het eiland van Brienenoord. Deze excursie is een herhaling van onze excursie van 13 februari omdat we graag willen zien hoe het groen zich ontwikkeld.

Het Eiland is de afgelopen jaren volledig op de schop gegaan. De getijdenwerking heeft op het Eiland meer ruimte gekregen. Ga mee met onze gidsen en ontdek wat er allemaal gedaan is om dit voor elkaar te krijgen.

Zondag 8 mei 2022 13 uur. (Let op: dit was oorspronkelijk 15 uur maar doordat Feijenoord bleek te spelen aan het einde van de middag is het vervroegd. Dit om ongemak met parkeren en andere verkeershinder te voorkomen.)

Verzamelen over de (oude) brug over het Zuiddiepje, via Hoendiep (zijstraat van de Stadionweg).

Inschrijving vooraf is vereist, via het contactformulier hieronder. Het aantal deelnemers is beperkt.

    (verplicht)

    [recaptcha]