Excursie in het Donckse Bos

huysmetsneeuw25-02-2017. Een stinzenplantenexcursie onder leiding van Aart van Dragt.  Start om 10.00 uur vanaf de ingang van Huis ten Donck aan de Benedenrijweg 461 te Ridderkerk. Indien niet in bezit van een wandelkaart zijn de kosten 1.

Aanmelden via excursies@natuurvereniging-ijsselmonde.nl.

Aanmelden en afmelden.
Indien u zich aanmeldt voor een excursie, wordt u verzocht zich tijdig af te melden indien u niet meegaat. Anders staat de groep op de vertrektijd voor niets op u te wachten. Bij excursies waar een beperkt aantal deelnemers mee kan, ontneemt u bovendien anderen de kans mee te gaan omdat er bij dergelijke excursies vaak een wachtlijst is. Daar bovenop moet de vereniging dan betalen voor iemand die niet aanwezig is.

Lees hier alles over het park van de buitenplaats het Huys ten Donck en ook over de geschiedenis, het huis en zijn bewoners, de flora en de fauna:  https://www.natuurvereniging-ijsselmonde.nl/huis-ten-donck/