Diersporenexcursie in de Dordtse Biesbosch

Op zaterdag 1 juli gaan we met de natuurvereniging naar de Dordtse Biesbosch. We gaan naar een griendengebied liggend aan de Nieuwe Merwede. Waar vroeger de wilgentenen geoogst werden is nu een stuk natuur ontstaan met stranden, rietkragen, kleine kreekjes, ruigten en wilgenbos. Dit aan het getij onderhevige gebied is het domein van de bever, van reeën en van talloze watervogels.

We gaan niet alleen op zoek naar sporen van deze dieren, maar we kijken o.a. ook naar wat er zoal op de stranden aanspoelt, naar sporen die schorskevers achterlaten in dood hout of naar resten van spinselmotten.

De excursie wordt gegeven door Johan Baks, lid van de plantenwerkgroep en IVN natuurgids in de Biesbosch. Duur van de excursie is ongeveer 2 uur. Maximaal 15 deelnemers.

We spreken af:

9.30 uur op de parkeerplaats bij het NME (Natuur Milieu Educatief Centrum), Kastanjelaan 27 of

10.00 uur aan de Jachthaven Zuidhaven, Nieuwe Merwedeweg 3329 KK Dordrecht

Aanmelden:

Bij je aanmelding graag vermelden of je met eigen vervoer rechtstreeks gaat of dat je mee wilt rijden of mensen mee kunt nemen.

  (verplicht)

  Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de boom.

  Vragen of opmerkingen?

  Vul dan het contactformulier hieronder in.

   Bewijs dat je menselijk bent door te selecteren de auto.