Excursie Diersporen in de Carnisse Grienden

Zondag 5 februari 13 uur
Volgeboekt!
U kunt zich niet meer opgeven voor deze excursie.

Leuk voor volwassenen en kinderen.
Samen met twee Natuurgidsen ga je op pad om diersporen te zoeken, in de Carnisse Grienden. In dit gebied zijn diverse dieren te vinden zoals bevers, reeën, bosmuizen, woelratten, uilen… De dieren laten niet alleen loopsporen achter, je kunt ook allerlei andere sporen vinden van hun aanwezigheid, zoals uitwerpselen, holen, nesten, vraat.

Trek kaplaarzen of stevige schoenen aan; het kan modderig zijn.
Inschrijving vooraf verplicht, via het aanmeldformulier.

voor OV-gebruikers: halte ‘Waterkant’ (RET tramlijn 25) in Barendrecht.

voor degenen met de auto of fiets komen: parkeerplaats bij de ingang van de Carnisse Grienden, vanaf de weg genaamd Koedood omhoog de dijk op.