Carnisse Grienden – excursie Diersporen

Zondag 27 maart 14 uur

Leuk voor volwassenen en kinderen.
Samen met twee Natuurgidsen ga je op pad om diersporen te zoeken, in de Carnisse Grienden. In dit gebied zijn diverse dieren te vinden zoals bevers, reeën, bosmuizen, woelratten, uilen… De dieren laten niet alleen loopsporen achter, je kunt ook allerlei andere sporen vinden van hun aanwezigheid, zoals uitwerpselen, holen, nesten, vraat.

Trek kaplaarzen of stevige schoenen aan; het kan modderig zijn.
Inschrijving – uiterlijk op 4 maart – vooraf verplicht, via het aanmeldformulier op de IVN website. Deze excursie is een samenwerking tussen IVN Rotterdam en omstreken en de natuurvereniging IJsselmonde.

voor OV-gebruikers: halte ‘Waterkant’ (RET tramlijn 25) in Barendrecht.

voor degenen met de auto of fiets komen: parkeerplaats bij de ingang van de Carnisse Grienden, vanaf de weg genaamd Koedood omhoog de dijk op.