Botanische tuin Kralingen

Wie een wandeling rond de Kralingse plas maakt kan dit goed combineren met een bezoekje aan de Botanische Tuin Kralingen.  De ingang van de tuin ligt tegenover de Rotterdamse zeilvereniging aan de Kralingse Plaslaan.  

Het is een groene oase gesitueerd op 0,54 hectare grond. Hier vindt u allerlei prachtige en bijzondere beplanting. Ook is er een vijver met fontein, een verwarmde kas, een zadenhuisje, een medicinale tuin, een varentuin en een rosarium.

Het is een  uit 1912 stammende leertuin (onderwijstuin). Ze behoorde  of behoort bij het Libanonlyceum destijds de gemeentelijke H.B.S.
De bij weinigen bekende tuin is een bezoek waard. De tuin is geopend  van dinsdag tot en met vrijdag van 9 tot 16.00 uur.  Het officiële adres is Cederstraat 5 Rotterdam

Vergeet het nabij gelegen Kralingse Bos niet. Voor meer informatie zie https://www.natuurvereniging-ijsselmonde.nl/kralingse-bos/